Kurs na prawo jazdy kategorii B Kraków

Przygotowuje do egzaminu Państwowego uprawniającego do prowadzenia:
  • samochodu o masie do 3,5t (nie obejmuje autobusów)
  • pojazdu z przyczepą o łącznej masie do 3,5t
  • ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.
Skierowany jest do wszystkich osób, które chcą nauczyć się kierować samochodem osobowym.
Wymagany wiek: 18 lat
kurs na prawo jazdy kat. B Kraków
Zajęcia teoretyczne:
30*45 min wykładów z zasad ruchu drogowego

Zajęcia praktyczne:
30*60 min nauki jazdy na placu manewrowym i w terenie

Materiały dodatkowe:
Opis znaków drogowych
Testy egzaminacyjne
Kodeks ruchu drogowego
SPRAWDŹ CENNIK
Uzyskanie prawa jazdy kategorii B wymaga zdania państwowego egzaminu. Sprawdzana jest zarówno wiedza praktyczna, jak i umiejętności kierowcy. Aby bezproblemowo otrzymać prawo jazdy i nie martwić się o przebieg egzaminu warto skorzystać z oferty BIEL MOTO GP z Krakowa.

Dlaczego warto ukończyć kurs na prawo jazdy kategorii B oferowany przez szkołę BIEL MOTO GP w Krakowie?

Mając prawo jazdy kategorii B można poruszać się samochodem osobowym, dostawczym, traktorem, quadem, a także trójkołowcem. Przede wszystkim jednak kończąc kurs na prawo jazdy kategorii B w szkole BIEL MOTO GP w Krakowie możliwe staje się kierowanie samochodem osobowym, lekką ciężarówką, a także samochodem dostawczym. Warto wspomnieć o tym, że jedynym pojazdem poniżej 3.5 tony, którym nie można kierować mając prawo jazdy kategorii B jest lekki autobus. Kurs na prawo jazdy kategorii B oferowany przez BIEL MOTO GP w Krakowie gwarantuje szybkie przyswojenie wiedzy i nabycie wymaganych umiejętności. Egzamin na prawo jazdy kategorii B po ukończonym kursie w BIEL MOTO GP to moment, w którym kierowcy mają okazję udowodnić wystarczający poziom wiedzy i umiejętności. W szkole BIEL MOTO GP w Krakowie oferowana jest nauka pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Kurs na prawo jazdy kategorii B kompleksowo przygotowuje kierowców do samodzielnego i swobodnego poruszania się pojazdami w każdych warunkach. Obszerna wiedza teoretyczna i wysoki poziom umiejętności to efekty kształcenia w BIEL MOTO GP w Krakowie. Egzamin na prawo jazdy kategorii B po ukończonym kursie nie jest żadnym problemem. Szkoła jazdy BIEL MOTO GP dysponuje nie tylko kompetentnym personelem, ale także doskonałym zapleczem technicznym.
prawo jazdy kraków

Jak wygląda kurs na prawo jazdy kategorii B?

Kurs na prawo jazdy kategorii B jest złożony z dwóch części. Część teoretyczna, a także część praktyczna realizowane w szkole BIEL MOTO GP z Krakowa to wykłady, na których zagadnienia omawiane są w zrozumiały dla wszystkich sposób oraz nauka jazdy pod okiem doświadczonych instruktorów. Poznanie zasad kierowania pojazdem oraz poruszania się w drogowym ruchu to nadrzędny cel kursu na prawo jazdy kategorii B. Nauka rozpoczyna się od części teoretycznej. Po egzaminie teoretycznym klienci BIEL MOTO GP w Krakowie przechodzą do praktyki. 
Gdy kursanci prowadzą tak zwaną elkę mogą liczyć na kompleksowe wsparcie instruktorów. Nauka w trakcie kursu na prawo jazdy kategorii B przebiega zawsze w przyjaznej atmosferze, a klienci BIEL MOTO GP w Krakowie odczuwają satysfakcję z szybko osiąganych efektów nauki. Po nabraniu przez kursantów odpowiedniego poziomu umiejętności mogą poruszać się oni pod okiem instruktorów na miejskich drogach. BIEL MOTO GP dba o to, aby każda elka była w doskonałym stanie technicznym, a zatrudnieni instruktorzy gwarantują maksymalne bezpieczeństwo na każdym etapie nauki. Kiedy kurs na prawo jazdy zostanie ukończony klienci zdają egzamin wewnętrzny, po zaliczeniu którego mogą udać się na egzamin państwowy - teoretyczny i praktyczny.

Kto może otrzymać prawo jazdy kategorii B?

Prawo jazdy kategorii B może otrzymać osoba, która nie tylko ukończyła wymagany wiek, ale także nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów. Orzeczenie lekarskie jest zatem niezbędne. W dalszej kolejności najważniejsze jest zdanie egzaminu państwowego w WORD, czyli Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Szkoła BIEL MOTO GP w Krakowie kompleksowo przygotowuje do tego, aby egzamin państwowy nie stanowił żadnego problemu dla naszych kursantów. Kursanci naszej szkoły po otrzymaniu zaświadczenia pozytywnego ukończenia kursu mogą przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. 


Ze szkołą jazdy BIEL MOTO GP z Krakowa osiągniesz sukces! 😊

Kurs na prawo jazdy kat. B Kraków - czym jeździmy?

Hyundai i20
Podczas kursu na prawo jazdy kategorii B zajęcia praktyczne odbywają się w samochodzie Hyundai i20.

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego przeprowadza egzaminy w takich samych pojazdach.

Toyota Yaris
Dodatkowo jazdy prowadzimy korzystając z samochodu Toyota Yaris.

Dane techniczne
Liczba pasażerów: 5
Ilość biegów: 5

Oba pojazdy są ekonomiczne, niezawodne i przestronne z bardzo małym promieniem skrętu. Posiadają pomocne w czasie nauki jazdy skuteczne wspomaganie kierownicy, co znacząco ułatwia kursantom prowadzenie auta.
BIEL MOTO GP Nauka Jazdy
al. Jana Pawła II 15a
31-445 Kraków
694 486 601
512 272 807
bielmotogp@gmail.com
POLITYKA PRYWATNOŚCI Copyright © 2023 BIEL MOTO GP. All Rights Reserved.
Realizacja: SEOSEM24.pl
envelope-omap-markerfacebook-squarephoneangle-downprinterbookcar