Prawo Jazdy Kat A, A1, A2,  Kraków

Prawo jazdy kat a Kraków to klucz do świata pełnego wolności, przygód oraz niezapomnianych wrażeń z jazdy. Czy jesteś gotów na przygodę na otwartej drodze? Nasza szkoła motocyklowa Kraków oferuje kompleksowy kurs kat a w Krakowie. Z naszą pomocą, zdobędziesz pewność i umiejętności niezbędne do zdobycia dokumentu, jakim jest prawo jazdy na motor Kraków.

Szkoła motocyklistów Kraków oferują kompleksowe kursy, które przygotowują przyszłych motocyklistów do bezpiecznej i pewnej jazdy. Program szkolenia obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę, co jest niezbędne do zrozumienia przepisów drogowych oraz opanowania techniki jazdy.

prawo jazdy na motocykl kraków

Szkoła jazdy motocyklem Kraków przygotowuje do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii A2 uprawniającego do kierowania:

  • motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg,

  • motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW,

  • pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM (motorowery)

kategorii A uprawniającego do kierowania każdym motocyklem

kategorii A1 uprawniającego do kierowania motocyklem o pojemności nieprzekraczającej 125cm3 i mocy do 11 kW.

Wymagany wiek: A1: 16 lat, A2: 18 lat, A: 24 lata lub 2 lata posiadania prawa jazdy kategorii A2.

Wybór odpowiedniej szkoły jazdy Kraków jest bardzo ważny dla pozytywnego zdania egzaminu na prawo jazdy kategorii b Kraków.

Kursy na prawo jazdy na motor Kraków są zaprojektowane tak, aby stopniowo wprowadzać kursantów w świat motocyklowych realiów. Zajęcia dzielą się na:

Zajęcia teoretyczne:
30*45 min wykładów z zasad ruchu drogowego

Zajęcia praktyczne:
20*60 min nauki jazdy na placu manewrowym i w terenie

Materiały dodatkowe:
Opis znaków drogowych
Testy egzaminacyjne
Kodeks ruchu drogowego
SPRAWDŹ CENNIK
Prawo jazdy na motocykl jest potrzebne każdej osobie, która chce swobodnie poruszać się tym pojazdem. Kursy na prawo jazdy w kategorii A, a także w kategorii A2 otwierają wiele możliwości posiadaczom jednośladów.

Dlaczego warto zrobić kurs na prawo jazdy kategorii A w BIEL MOTO GP w Krakowie?

Prawo jazdy kat A Kraków pozwala swobodnie poruszać się po drogach i ulicach motocyklem. Prawo jazdy motocykl Kraków daje naprawdę wiele możliwości właścicielom jednośladów. Posiadacz prawa jazdy kategorii A może bowiem prowadzić każdy motocykl, także ten z bocznym wózkiem. Po ukończeniu kursu na prawo jazdy nie jest dla kierowcy żadnym problemem poruszanie się po dużych miastach, takich jak na przykład Kraków, czy Warszawa. Prawo jazdy kategorii A pozwala na kierowanie motocyklem lub zespołem pojazdów złożonym z jednośladu i przyczepy o masie, która nie przekracza masy własnej motocykla oraz 100 kilogramów.

W BIEL MOTO GP w Krakowie można zrobić kursy prawo jazdy Kraków niezbędne do zdobycia umiejętności i późniejszego zdania egzaminu państwowego. Dzięki ukończeniu kursu i późniejszemu uzyskaniu prawa jazdy kategorii A kierowcy są uprawnieni także do poruszania się pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.

Ukończenie kursu na prawo jazdy niesie zatem ze sobą szereg korzyści dla każdego właściciela jednośladu. Co ważne szkolenia prowadzą doświadczeni oraz wykwalifikowani kierowcy. Profesjonalne kursy i szkolenia odznaczają się także doskonałym dydaktycznym podejściem. Prawo jazdy kategorii A mogą zrobić osoby, które mają ukończone 24 lata, a także osoby mające co najmniej 20 lat, ale posiadające od co najmniej 2 lat prawo jazdy kategorii A2, oraz osoby, które mają minimum 18 lat i są żołnierzami, którzy kierują pojazdami sił zbrojnych.

prawo jazdy kategorii A, A2 Kraków

Dlaczego opłaca się zrobić kurs na prawo jazdy kategorii A2 w BIEL MOTO GP w Krakowie?

W Krakowie, w szkole BIEL MOTO GP warto również zrobić kurs na prawo jazdy kategorii A2. Wspomniana kategoria pozwala na poruszanie się pojazdem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2kW/kg. Prawo jazdy kategorii A2 pozwala również na poruszanie się zespołem pojazdów złożonym z pojazdu i przyczepy o masie nieprzekraczającej masy własnego motocykla i 100 kg.


Mając kategorię A2 osoba, która ukończyła kurs kat A Kraków, może także poruszać się motocyklem trójkołowym, którego moc nie przekracza 15 kW, a także pojazdami określonymi dla kategorii prawa jazdy AM. Kierowcy mogą zatem swobodnie poruszać się jednośladem zarówno po wiejskich drogach, jak i zatłoczonych ulicach w centrum dużych miast, takich jak Kraków. Jedynym wymogiem do uzyskania kategorii A2 po kursie i zdanym egzaminie jest ukończony 18 rok życia.

Czym wyróżnia się szkoła BIEL MOTO GP w Krakowie, która oferuje między innymi kursy na prawo jazdy kategorii A1, A2 i A?

Szkoła jazdy motocyklem Kraków BIEL MOTO GP stawia przede wszystkim na sprawdzone metody dydaktyczne. Założyciel BIEL MOTO GP to  motocyklista pasjonat z ogromnym doświadczeniem. Nadrzędnym celem szkoły z Krakowa, która oferuje między innymi kursy na prawo jazdy w kategoriach A i A2 jest profesjonalne kształcenie kierowców, którzy na drodze wykazywać będą się nie tylko odpowiedzialnością, ale także opanowaniem i wysokim poziomem umiejętności. Nauka jazdy motocyklem Kraków opiera się na nauce prawidłowej techniki jazdy, pozycji na drodze oraz reagowania na nieprzewidziane sytuacje. To fundamenty, na których buduje się motocyklową pasję bez narażania się na niepotrzebne ryzyko.
Dzięki prowadzonym kursom, a także jazdom doszkalającym możliwe staje się opanowanie do perfekcji jazdy na jednośladach w różnych warunkach. Szkoła BIEL MOTO GP w Krakowie odznacza się zatem nie tylko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą instruktorską, ale także dostępem do miejsc, w których możliwe staje się opanowanie jazdy w każdych warunkach. Kurs kat A Kraków i kursy na prawo jazdy A2 oferowane przez BIEL MOTO GP z Krakowa to także świetna atmosfera w trakcie przekazywania wiedzy i nauki jazdy oraz zaplecze techniczne na najwyższym poziomie. 

Nasza szkoła jazdy motocyklem Kraków daje zatem gwarancję szybkich efektów nauki zarówno do prawa jazdy w kategorii A, A2, jak i wielu innych. Szkoła motocyklistów oferuje możliwość odbycia jazd doszkalających zakończonych egzaminem. Kompleksowa nauka pozwala czuć się bezpiecznie podczas podróży i podejmować na drodze właściwe decyzje w każdej sytuacji.
kurs na prawo jazdy kategorii A i A2 Kraków
Zdanie egzaminów na prawo jazdy na motor Kraków po kursach szkoły BIEL MOTO GP jest naturalnym procesem. Możliwość nauki od instruktorów będących motocyklistami z ogromnym doświadczeniem to naprawdę dobra okazja do nabrania pewności na drodze. Wskazówki dostosowane do indywidualnych sytuacji, które mają miejsce w trakcie szkoleń są nieocenione. 

Założyciel szkoły jazdy motocyklem BIEL MOTO GP w Krakowie stawia na indywidualne podejście do każdego uczestnika kursów, a także jazd doszkalających. Zwracając uwagę na drobne detale motocykliści, którzy korzystają z oferty szkoleniowej BIEL MOTO GP, mogą wprowadzić do swojej jazdy właściwe nawyki. Bardzo często to właśnie drobne detale i automatyzmy decydują o bezpieczeństwie na drodze. Inwestując w kursy na prawo jazdy motocykl Kraków w kategoriach A, a także A2 kierowcy otrzymują bezpieczeństwo i podniesienie komfortu jazdy.


Ze szkołą jazdy BIEL MOTO GP z Krakowa osiągniesz sukces! 😊

Kurs na prawo jazdy na motor Kraków kat. A1, A2, A — czym jeździmy?

Yamaha MT 07


Suzuki Gladius 650


Yamaha YBR 250


Yamaha YBR 125


KTM Adventure 990


Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego przeprowadza egzaminy na tych samych pojazdach.
BIEL MOTO GP Nauka Jazdy
al. Jana Pawła II 15a
31-445 Kraków
POLITYKA PRYWATNOŚCI Copyright © 2024 BIEL MOTO GP. All Rights Reserved.
Realizacja: SEOSEM24.pl
envelope-omap-markerfacebook-squarephoneangle-downmotorcycleprinterbook